Sobotnie zawody rozpoczęły się od pojedynczej sztafety mieszanej, w której triumfowali Niemcy.  Z kolei w sztafecie mieszanej 4×6 km najlepszy okazał się zespół Norwegów.

Niemiecka dwójka Vanessa Voigt i Justus Strelow wygrała rywalizację w pojedynczej sztafecie mieszanej w Anterselvie. Przybyli na metę z czasem 38:58,0. Voigt była bezbłędna na strzelnicy, a Sterlow spudłował tylko raz i to w ostatnim strzelaniu. Druga, ze stratą 11,2 s, przybiegła norweska dwójka: Ingrid Landmark Tandrevold i Vetle Sjaastad Christiansen. Ostatnią lokatę na podium zajął austracki duet: Simon Eder i Lisa Theresa Hauser. Ich strata do zwycięzców wyniosła 23,3 s.

Biało-Czerwone duo: Natalia Sidorowicz i Jan Guńka zajęli 16. miejsce. Spore problemy na strzelnicy miał Guńka, który musiał biegać trzy karne rundy.

W sztafecie mieszanej 4×6 km najepszy okazał się norweski zespół w składzie: Juni Arnekleiv, Karoline Offigstad Knotten, Tarjei Boe oraz Johannes Thingnes Boe. Dotrali na metę z czasem 1:04:36.3, mając 22,3 s przewagi nad Włochami. Trzecią lokatę zajęli Szwedzi, tracąc do zwycięzców 1.07,8.

Biało-Czerwoni: Joanna Jakieła, Daria Gembicka (zastąpiła zgłoszoną wcześniej Annę Mąkę), Konrad Badacz i Marcin Zawół byli łącznie na komplecie ośmiu strzelań, ale przed ostatnim okrążeniem zostali zdublowani i musieli zejść z trasy.