Ostatni dzień mistrzostw świata juniorów w short tracku został okraszony brązem w sztafecie na 3000 m naszych łyżwiarek. W rywalizacji indywidualnej 10. lokatę zajęła Anna Falkowska.

W finale sztafet na 300 m wśród kobiet udział wzięły trzy reprezentacje, kontuzja przytrafiła się bowiem jednej z zawodniczek Korei. Biało-czerwone ścigały się w składzie: Anna Falkowska, Natalia Bielicka, Michalina Wawer i Kornelia Woźniak. Siedem okrążeń przed końcem upadek zaliczyła Falkowska, zatem nasze reprezentantki z czasem 4.42,373 jako ostatnie przekroczyły metę i stanęły na trzecim miejscu podium. Zwyciężyła sztafeta Węgier, drugie były Włoszki.

W indywidualnych zmaganiach najlepiej z naszych poradziła sobie Anna Falkowska. Na dystansie 50o m zakończyła wyścig na 10. miejscu. W rywalizacji na odcinku 1000 m 26. lokatę zanotowała Kornelia Woźniak, 33. była Michalina Wawer, a 49. miejsce przypadło Annie Falkowskiej.

U mężczyzn wystąpił z reprezentacji Polski tylko Adam Makuch. Polak na dystansie 1000 m zajął 41. pozycję.